Genetic PBF
Jesteśmy inni, niezwykli, choć poniekąd tacy sami. Nazywamy się zmiennokształtnymi. Nasze umiejętności są niesamowite, gdyż potrafimy zmieniać się w wilki. Nasze życie nie jest jednak do końca spokojne; dawniej mieszkaliśmy w Blackhole i jego okolicach, jednak przez genetyków musieliśmy przenieść się do Whitewood. Mimo to genetycy za wszelką cenę, bez względu na okoliczności, chcą wykorzystać nas dla wojskowych celów... To oni są winni naszej przemianie.
Dołącz do niezwykłego świata! Stań się jego częścią i przeżyj niesamowitą przygodę wraz ze Zmiennokształtnymi!

ADMINISTRACJA GENETIC PBF 
IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 
 

 Nasz banner

Go down 
AutorWiadomość
Los
MGLiczba postów : 428
Join date : 03/01/2010

Karta Postaci
Wiek:
HP:
0/0  (0/0)
Statystyki:

PisanieTemat: Nasz banner   Pią Sty 21, 2011 10:11 pm

Genetic zawsze jest chętny do wymiany bannerami. Jednakowoż mamy tu kilka zasad, które warto przestrzegać.

    1. Jeśli na forum chętnym do wymiany nie pojawi się nasz banner w ciągu 48h administracja Genetic odmówi wymiany;
    2. Korzyść z wymiany musi być obustronna;
    3. Administracja ma prawo nie zgodzić się na wymianę; wtedy też w temacie z wymianą forum proszącego o współpracę pojawi się informacja o anulacji wymiany;
    4. W przypadku zniknięcia bannera Genetic bez uprzedzenia, wymiana zostaje bezpowrotnie zerwana.


Nasz tekst reklamowy:


They say that eyes are mirrors of the soul. So look into that wolf's eyes. Can you see a human soul...?

G E N E T I C

Genetycy od dawna chcieli stworzyć coś nowego... Coś wspaniałego... Co dałoby początek nowej rasie. Po wielu nieudanych próbach padł koncept - dlaczego by nie połączyć DNA wilczego z ludzkim?
Udało się. To było niesamowite.
Ludzie, którzy byli 'królikami doświadczalnymi' w jednej chwili mogli zamienić się w wilka. Lecz mimo wszystko, nie byli zwierzętami; korzystając ze swej wilczej siły wyłamali kraty, zdarli łańcuchy.
Uciekli.
Osiedlili się w okolicach
Blackhole i Whitewood; miasteczek zapomnianego przez świat. Zakładali gangi, polowali. Teraz jednak wszystko się skończyło. Do akcji znów wkroczyli genetycy. Chcąc pozbawić Zmiennokształtnych wolności, naruszyli ich spokój. W ciągu połowy wieku wielu zginęło z ich rąk, woląc śmierć niż niewolę.
Zmiennokształtni zjednoczyli się.
Cieniści, mający tajemnic niezliczoną ilość, pragną teraz tylko wojny z genetykami. Płomienni zaś nie zgadają się z nimi; chcą pozbyć się nie tyle genetyków, co i przeciwnego gangu. Wszyscy jednak chcą, by na ich terenie znów zapanował spokój. Ci zaś, którzy mają dość konfliktu, ukrywają się pod wilczą postacią, nie wychodząc z lasu są zwykłymi wędrowcami. Zwykli mieszkańcy miast często nawet nie mają pojęcia o widmie wojny krążącym nad ich głowami.
Czy to się uda? Czy też może genetycy pozbędą się wszystkich zmiennokształtnych? To wszystko zależy również od Ciebie.

Walcz, poluj... broń swoich bliskich! Bo z życia trzeba korzystać nawet wtedy, gdy niebezpieczeństwo wisi w powietrzu.


Kod:
[center][size=10][i]They say that eyes are mirrors of the soul. So look into that wolf's eyes. Can you see a human soul...?[/i][/size]

[size=18][url=http://genetic.forumpl.net/]G E N E T I C[/url][/size]

[size=10]Genetycy od dawna chcieli stworzyć coś nowego... Coś wspaniałego... Co dałoby początek nowej rasie. Po wielu nieudanych próbach padł koncept - dlaczego by nie połączyć DNA wilczego z ludzkim?
[i]Udało się. To było niesamowite.[/i]
Ludzie, którzy byli 'królikami doświadczalnymi' w jednej chwili mogli zamienić się w wilka. Lecz mimo wszystko, nie byli zwierzętami; korzystając ze swej wilczej siły wyłamali kraty, zdarli łańcuchy.
[i]Uciekli.[/i]
Osiedlili się w okolicach [/size][color=#333333][b]Blackhole[/b][/color][size=10] i [/size][color=#CCCCCC][b]Whitewood[/b][/color][size=10]; miasteczek zapomnianego przez świat. Zakładali gangi, polowali. Teraz jednak wszystko się skończyło. Do akcji znów wkroczyli [/size][b][color=#409160]genetycy[/b][/color][size=10]. Chcąc pozbawić Zmiennokształtnych wolności, naruszyli ich spokój. W ciągu połowy wieku wielu zginęło z ich rąk, woląc śmierć niż [u]niewolę[/u].
Zmiennokształtni zjednoczyli się. [/size][b][color=#4A5B78]Cieniści[/b][/color][size=10], mający tajemnic niezliczoną ilość, pragną teraz tylko wojny z genetykami. [/size][b][color=#C2561B]Płomienni[/b][/color][size=10] zaś nie zgadają się z nimi; chcą pozbyć  się nie tyle genetyków, co i przeciwnego gangu. Wszyscy jednak chcą, by na ich terenie znów zapanował spokój. Ci zaś, którzy mają dość konfliktu, ukrywają się pod wilczą postacią, nie wychodząc z lasu są zwykłymi [/size][b][color=#8C7691]wędrowcami[/color][/b][size=10]. Zwykli [/size][b][color=#6E674D]mieszkańcy miast[/b][/color][size=10] często nawet nie mają pojęcia o widmie wojny krążącym nad ich głowami.
Czy to się uda? Czy też może genetycy pozbędą się wszystkich zmiennokształtnych? To wszystko zależy również od [i]Ciebie[/i].

[i]Walcz, poluj... broń swoich bliskich! Bo z życia trzeba korzystać nawet wtedy, gdy niebezpieczeństwo wisi w powietrzu.[/i]

[url=http://gentic.forumpl.net][img]http://i56.tinypic.com/2zgci10.jpg[/img][/url][/size][/center]

Kod banneru:

Kod:
<a href="http://genetic.forumpl.net"target="_blank"><img src="http://i56.tinypic.com/2zgci10.jpg" border="0" alt="Genetic. Ludzka dusza w wilczym ciele!"></a>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://genetic.forumpl.net
 
Nasz banner
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Genetic PBF :: Bannery & Toplisty-
Skocz do: