Genetic PBF
Jesteśmy inni, niezwykli, choć poniekąd tacy sami. Nazywamy się zmiennokształtnymi. Nasze umiejętności są niesamowite, gdyż potrafimy zmieniać się w wilki. Nasze życie nie jest jednak do końca spokojne; dawniej mieszkaliśmy w Blackhole i jego okolicach, jednak przez genetyków musieliśmy przenieść się do Whitewood. Mimo to genetycy za wszelką cenę, bez względu na okoliczności, chcą wykorzystać nas dla wojskowych celów... To oni są winni naszej przemianie.
Dołącz do niezwykłego świata! Stań się jego częścią i przeżyj niesamowitą przygodę wraz ze Zmiennokształtnymi!

ADMINISTRACJA GENETIC PBF
Genetic PBF
Jesteśmy inni, niezwykli, choć poniekąd tacy sami. Nazywamy się zmiennokształtnymi. Nasze umiejętności są niesamowite, gdyż potrafimy zmieniać się w wilki. Nasze życie nie jest jednak do końca spokojne; dawniej mieszkaliśmy w Blackhole i jego okolicach, jednak przez genetyków musieliśmy przenieść się do Whitewood. Mimo to genetycy za wszelką cenę, bez względu na okoliczności, chcą wykorzystać nas dla wojskowych celów... To oni są winni naszej przemianie.
Dołącz do niezwykłego świata! Stań się jego częścią i przeżyj niesamowitą przygodę wraz ze Zmiennokształtnymi!

ADMINISTRACJA GENETIC PBF
Genetic PBF
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 FAQ

Go down 
AutorWiadomość
Los
MG




Liczba postów : 428
Join date : 03/01/2010

Karta Postaci
Wiek:
HP:
FAQ Left_bar_bleue0/0FAQ Empty_bar_bleue  (0/0)
Statystyki:

FAQ Empty
PisanieTemat: FAQ   FAQ EmptyPią Sty 07, 2011 3:11 pm

~ O co tu właściwie chodzi?
Genetic to forum PBF, na którym możesz wcielić się w Zmiennokształtnego, stworzenie mające zdolność zamiany w wilka, bądź też zwykłego człowieka. Zakładając konto, tworzysz własną postać. Możesz nią kierować wedle własnego uznania.

~ Dobrze, dobrze. Tyle, że mam mały kłopot - nie mam pomysłu na imię!
Nic się nie dzieje. W końcu zawsze możesz skorzystać z generatora imion lub ich spisu.

~ Wszyscy mają takie ładne zdjęcia... Po co one i gdzie mogę takie znaleźć?
Zdjęcie jest właściwie jedną z najważniejszych informacji o Twojej postaci. Nie każdemu czytając opis wyglądu łatwo przychodzi wyobrażenie sobie Twojej postaci, jednak wystarcza jedno spojrzenie na avatar czy sygnaturę i już od razu łatwiej sobie ją wyobrazić, prawda?
Najczęściej użytkownicy biorą zdjęcia ze stron Flickr oraz DeviantART.

~ ...Dobrze. Jednak posiadam wyłącznie Paint. Jak mogę mieć ładny obrazek?
Możesz wierzyć lub nie, ale nawet w MS Paint można zrobić ładnego, prostego avatara. Wystarczy odpowiednio przyciąć i dodać jednopikselową ramkę. I proszę - już mamy ładny avatar.
Jednak jeśli oczekujesz profesjonalnej obróbki - na forum zawsze znajdzie się grafik, który z chęcią ci pomoże. Wystarczy zgłosić się do jego 'fabryki'. Nic prostszego, prawda?

~ Hm. Mam już avatar i logo, ale jak wrzucić go do profilu?
Nic prostszego. By ustawić avatar, wystarczy otworzyć profil, a następnie otworzyć zakładkę 'emblemat'. Będzie tam 'panel kontrolny avatarów'. Link do obrazka wystarczy wkleić do ostatniej rubryki.
Logo zaś wystarczy wkleić do rubryki 'podpis', według kodu:
Kod:
[IMG]Link do obrazka[/IMG]
Teraz z pewnością już twój obrazek będzie widoczny.

~ Okej, to mam za sobą. Co teraz?
Teraz wystarczy wypełnić swoją kartę postaci (znajduje się ona w profilu) oraz złożyć zapis dzięki której możesz uzyskać kolor danej grupy oraz rangę.
Pamiętaj jednak, że administrator nie wchodzi na forum 24 godziny na dobę. Musisz uzbroić się w cierpliwość, nim zostaniesz przyłączony do szeregów watahy czy innego zgrupowania.

~ Okej, wszystko fajnie i piękne. Tylko gdzie moja postać ma spać?
Jeśli jest Mieszkańcem Miasta wystarczy, że napiszesz na PW do jednego z administratorów, na jakiej ulicy i pod jakim numerem chciałaby mieszkać twoja postać. Proste? Proste.
Wataha ma swoje legowiska na terenach, zaś wędrowcy zazwyczaj nie mają domostw; są w ciągłej wędrówce.

~ Moja postać nie ma przyjaciół, rodziny, partnera. Nic. Co ja mam teraz zrobić?
Nie przejmuj się. Każdy kiedyś zaczynał, nie znając nikogo. Wystarczy, że będziesz pisał w fabule, nawiązywał nowe znajomości. Przyjaźń, czy też z czasem miłość przyjdzie sama.
Rodzina? Jeśli masz już partnera, możesz ją z nim założyć. Jednak zawsze też możesz założyć swój temat w ogłoszeniach, że szukasz kogoś, kto zechciałby być twoim bratem, siostrą czy też kimkolwiek innym. Jednak wtedy historie obu postaci muszą być ze sobą zgodne.

~ Moja postać jest ranna, pomocy!
Tak długo, jak HP twojej postaci nie osiągnie 0, tak nic się nie dzieje. Dziennie twojej postaci regeneruje się 5HP. Jeśli jednak rany są poważne, możesz zgłosić się do Zielarza. Odnawia on 15HP dziennie, więc z jego pomocą postać zyskuje 20HP w ciągu jednego dnia. Pamiętaj jednak, że ranna postać nie jest tak sprawna jak ta całkowicie zdrowa.

~ Użytkownicy na forum używają skrótów, a ja nie wiem, o co chodzi...
Przyznaj - nie każdemu chce się ciągle pisać pełnych nazw. Dlatego też zwykliśmy posługiwać się skrótami. Są to głównie:
Gen - Genetic (to forum)
MG - Mistrz Gry
Admin - Administrator
Mod - Moderator
JA - Junior Administrator
BH - Blackhole (miasto)
WW - Whitewood (miasto)
CB/SB - ChatBox
Powrót do góry Go down
https://genetic.forumpl.net
 
FAQ
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Genetic PBF :: ADMINISTRACJA :: Encyklopedia-
Skocz do: